Opracowane i zredagowane przez Davida J. Stewarta

       Świadkowie Jehowy są Satanistyczną organizacją opierającą się o okultyzm i masonerię. Charles Taze Russell był masonem 33 stopnia; tak jak był nim Joseph Smith, założyciel sekty mormonów. Zauważcie masoński krzyż w górnym lewym rogu na zdjęciu poniżej …

 

 

 

Masoński krzyż używany przez Świadków Jehowy.

 

Russell i Watch Tower Bible and Society Tor w Greatest w masońskim centrum.

Poniższy obraz jest tą samą sceną jak wyżej, ale bez powiększenia. 
Zauważ Iluminatów piramidę. Miejsce  gdzie Charles Taze Russell został pochowany.

 

 

Poniżej jest zbliżenie na napis na piramidzie powyżej.
Jest to niezbitym dowodem, że Świadkowie Jehowy są nierozerwalnie związani z szatańską masonerią.

 

 

Poniżej: Zauważ krzyż masonerii, symbol templariuszy. Charles Taze Russell był Templariuszem!.

 

Poniżej: Zauważ masoński krzyż w tej Wolnomularskiej sali obrad.

 

 

 

Twórcy obu “wyznań”, mormoni i świadkowie Jehowy, byli z rodu Illuminati. Charles Taze Russell, który założył Towarzystwo Strażnica (Świadkowie Jehowy), pochodził z rodu Illuminati Russell, który również założył słynną “Czaszki i kości “Society na Uniwersytecie Yale. Charles Taze Russell był satanistą, pedofilem  i przyjacielem Rothschildów. W rzeczywistości było tak, że Rothschildowie, którzy finansowali działania Świadków Jehowy  wraz z innymi bankierów Illuminati, poprzez “składki” przez organizacje takie jak Rothschild kontrolowane przez B’nai B’rith (wielu polskich polityków jest w tej loży). Zostało to udowodnione w sądzie w 1922. Jednym z kluczowych osób zaangażowanych w ten proceder był Frank Goldman późniejszy prezydent B’nai B’rith. Dlaczego organizacja stworzona (w teorii), aby pomóc ludziom,  promować wiarę żydowską, finansowała  istnienie Świadków Jehowy ??? Myślę, że nazwa Rothschild odpowiedziała na to pytanie. Russell był również wysokiego stopinia masonem i Templariuszem. Wypromował syjonizm i inne twory Rothschildów.

Przeczytaj na otwarcie oczu, Strażnica i murarze  więźnia politycznego i Christiana, Fritz Springmeiera

 

 

Świadkowie Jehowy córką KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

 

 

Ta satanistyczna społeczność wykorzystała katolickie źródła w celu napisania Przekładu Nowego świata. Westcott i Hort byłych  dwóch satanistów, założycieli Klubu Hermes i członków słynnego rosyjskiego klubu czarownic Madame Bławatskiej Teozofia kultu.

 

Dr Bill Grady powiedział najlepiej w swojej znakomitej książce:

Wescott i Hort, byli parą niepisanych liberałów, którzy otwarcie sympatyzowali z  Watykanem, by stać się wytrawnymi wyhodowanymi  jezuickimi roślinami.”

“Aby odzyskać swoją ziemię na rynku, Rzym stworzył elitarną jednostkę paramilitarną, przy której  Gestapo Himmlera SS wygląda jak  niedzielna szkółka , co historycy nazywają, kontrreformacją. Niesławne Towarzystwo Jezusowe zostało założone przez Ignacego Loyoli w 1534, bardziej znane jako zakon jezuitów ..

 

 

 

Jest to najbardziej wojownicze ramię władzy papieskiej do dnia dzisiejszego. Ich celem było odzyskanie tych, którzy opuścili katolicyzm i zaatakować niezawodność Textus Receptus. Będą wykorzystywać dowolną metodę, aby odzyskać kontrolę nad tym konfiskaty, zdradę, tortury i zabójstwa. Jezuici nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić cały świat pod podporządkowania  Watykanowi. Jezuitów  chwytem było zachęcić protestantantów z powrotem do Rzymu. Wiedzieli, że nie może zmusić każdeego z powrotem do niewoli katolicyzmu, dopóki prawdziwi wierzący przylgnął do czystego tekstu. Więc jezuici  zastąpili  naszą Biblię  pro-katolickim odczytami Hieronima Wulgaty. Po zaprogramowaniu uczeni zaatakowali czysty tekst, cały czas wierząc, że robią służbę Bożą “.

Westcott i Hort wziął z dwóch źródeł katolickich odpadów ( Sinaiticus i Vaticanus ), aby wyprodukować własną wersję odpadów Biblii, Nestle i Przekładu Nowego Świata Świadków Jehowy, napisanej przez Starszych jezuitów Jose Maria Bover i A. Merkz, a następnie Westcotta oraz Horta.

Z przodu w stosunku do wersji 1950 NWT :

“Oryginalne pisma Chrześcijańskich Pismach Greckich, potocznie zwanym Nowym Testamentem. Brak tłumaczenia tych świętych pism na inny język, jest inspirowany … W tekście greckim, że użyliśmy jako podstawa naszego przekładu NW jest powszechnie akceptowane Westcott i Hort tekstu (1881) ze względu na jego dopuszczone doskonałości. Ale mamy również brane pod uwagę inne teksty w tym, że przygotowana przez D. Eberhard Nestle i opracowany przez hiszpańskiego jezuitę uczonym Jose Maria Bover i że przez innych jezuicki uczony A. Merk … ”

  1. * Świadkowie Jehowy wykorzystywali jezuitów i rzymskich katolików rękopisy do pomocy w tłumaczeniu Przekładu Nowego Świata.

Grecki tekst : tekst grecki,  użyliśmy jako podstawa do Przekładu Nowego Świata jest powszechnie akceptowane Westcott i Hort tekstu (1881), ze względu na jego uznane doskonałości. Ale mamy również wzięte pod uwagę inne teksty, w tym przygotowane przez D. Eberhard Nestle, hiszpańskiego jezuickiego uczonego Jose Maria Bover i innego uczonego jezuity, A Merck. Tekst UBS od 1875 roku, a tekst Nestle-Aland od 1979 roku cinsukted zaktualizować krytyczny aparat tego wydania. “The Kingdom Interlinear Translation of the Greek Scriptures 1985, strona 8.

“W kolumnie po lewej stronie szerokiej ze stron znajdzie się tekst grecki edytowany przez BF Westcott i Hort FJ i opublikowane w 1881 roku” W celu wyjaśnienia, The Kingdom Interlinear Translation of the Greek Scriptures  – 1985, strona 5.

____________________________________________

Jak widzimy kościół rzymski część ludzi pomordował podczas reformacji a innych miał przekonał do poszczególnych nurtów niby biblijnych, oczywiście skażonych przez Jezuitów. W ten sposób niemal każdy odłam protestantyzmu jest kontrolowany przez biblijna matkę nierządnic.

W związku z tym, że ich wiedza o biblii i spiskach jest dosyć duża, część byłych świadków Jehowy w wyniku wychodzącej na jaw prawdy założyła swoje małe grupy, a w internecie swoje strony i fora. Jednym z przykładów jest, był Mariusz Szczytyński przekierowujący fascynacje poszukujących prawdy kandydatów na chrześcijan, na teorie niebocentryzmu, po czym został on politykiem, radnym swej miejscowości, a następnie MARSZAŁKIEM  sejmiku:

Co jest sprzeczne z zasadami SJ:

https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/faq/neutralno%C5%9B%C4%87-wobec-polityki/

 

Świadkowie Jehowy niczym jezuiccy agenci stają się liderami małych grup. Zazwyczaj są to świetnie przygotowani merytorycznie ludzie.

Masa świadków jest zwodzona przez rządnych władzy ludzi. W internecie jest coraz więcej świadectw byłych świadków:

 

Ostatecznie samym świadkom jeśli mnie czytają proponuję książkę, która otworzyła oczy wielkiej rzeszy SJ:

 

Kryzys sumienia - Klub Książki Tolle.pl

Opis książki:

Konflikt między lojalnością Boga, a lojalnością względem swojej religii.

Ta książka po prostu wstrząsnęła Świadkami Jehowy!

Wnikliwa obserwacja najwyższej rady religijnej i jej dramatycznej władzy nad życiem ludzi.

Autor tej książki był przez wiele lat członkiem Ciała Kierowniczego – najwyższego organu Świadków Jehowy. Stojąc na tym stanowisku był świadkiem wydarzeń, które podważyły jego zaufanie do organizacji. Przeżył wtedy tytułowy “kryzys sumienia”, który w konsekwencji doprowadził do opuszczenia szeregów Świadków Jehowy.

W swojej książce opierając się na niezbitych dowodach (często na tajnych dokumentach niedostępnych zwykłym Świadkom Jehowy) wprost ukazuje prawdziwe oblicze organizacji. Większość zawartych w niej fotokopii dokumentów jest unikatowa.

Większość znawców tematyki uważa tę książkę za najważniejszą książkę o Świadkach Jehowy, jaką kiedykolwiek wydano. Liczbę odejść od organizacji Świadków Jehowy po jej przeczytaniu szacuje się na dziesiątki tysięcy.

Wydanie nowe – zrewidowane, uaktualnione. Książka dostępna obecnie w 13 językach.

Dlaczego warto nabyć nowe wydanie Kryzysu sumienia?

Aktualność

Poprzednie polskie wydanie było przekładem drugiego wydania amerykańskiego omawianego dzieła i ukazało się w 1997 roku. Nowe wydanie oparte jest na czwartej amerykańskiej edycji, uaktualnionej i poszerzonej. Z uwagi na to, że w okresie od drugiego do czwartego wydania amerykańskiego Kryzysu sumienia, w organizacji Świadków zaszły pewne zmiany i wydano szereg nowych zarządzeń i publikacji, nowa edycja jest jak najbardziej na czasie. Autor powołuje się także na nowe, cenne źródła.

Pełna dokumentacja

Polski wydawca dołożył wszelkich starań, by w najnowszej edycji zamieścić fotokopie oryginalnych dokumentów, zarówno anglojęzycznych, jak i polskich tłumaczeń.

Ma to ogromne znaczenie dla badawczych Świadków Jehowy, którym nieznane są stare publikacje Towarzystwa Strażnica. Dzięki skanowanym oryginałom czytelnicy mogą się naocznie przekonać, jakie przepowiednie i jakie stwierdzenia padały na łamach ogólnie niedostępnych, archiwalnych wydań czasopism i książek Towarzystwa Strażnica. Jest to o tyle ważne, że obecni przywódcy Świadków usiłują bagatelizować kwestię chybionych przepowiedni lub innych ekstrawaganckich orzeczeń, zamieszczanych w literaturze organizacji.

Ponadto włożono wiele wysiłku w odszukanie polskich odpowiedników anglojęzycznych wydań Strażnicy, tak by czytelnik mógł odszukać określone numery tego czasopisma, wydane w języku polskim. Warto w tym miejscu odnotować,że do roku 1988 polskojęzyczne wersje angielskich Strażnic ukazywały się z wielomiesięcznym opóźnieniem. Dlatego osoba przygotowująca nowe wydanie Kryzysu sumienia musiała sprawdzać w oprawnych tomach czasopisma Strażnica numer za numerem, by w końcu znaleźć odpowiedni artykuł lub artykuły.”

_______

 

Jedną z oznak liderów grup niby byłych świadków Jehowy przy ich obecnej  krytyce organizacji SJ jest ich stanowczy przeciw Jezusowi jako wcielonemu Bogu na ziemi oraz zmiany w Piśmie (kasowanie ksiąg ewangelii, wyrzucanie zdrowych doktryn) powodujące odejście od zdrowej nauki.

Pamiętajcie, że wróg jest o wiele bardziej przygotowany merytorycznie od nas i tylko szczera relacja z Jezusem zapewni nam przewodnictwo Ducha Świętego.

Swoją drogą zauważyłem, że SJ lub byli SJ wydają zły owoc. Oczerniają i mają często nieodpowiedni język. Kilka miesięcy temu rozmawiałem ze starszymi kobietami Swiadkami Jehowy. Notabene nie ma takiego Boga jak Jehowa. Jest JHWH. Mieliśmy spór o boskość Jezusa, ale kiedy znaleźliśmy porozumienie na płaszczyźnie Watykanu, jedna z pań powiedziała o swoim proboszczu mniej więcej tak “ten sukinsyn…”. Oto owoc wiary.

Byli świadkowie Jehowy są w większości nienarodzonymi na nowo ludźmi. Nie poznali Jezusa podobnie  jak katolicy. Tak więc rozmawianie z byłym świadkiem Jehowy nienarodzonym na nowo,  jest jak rozmowa ze Strażnicą. Różnica  jest tylko w krytyce samych świadków, ale wewnętrznie są to ludzie nieodrodzeni z Ducha.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *