Witajcie

Nasza strona drogadonieba.pl powstała z inicjatywy kilku osób, które poznały się na Forum Chrześcijan Biblijnych. Naszym celem jest pokazanie prawdy biblijnej oraz naśladowanie Jezusa Chrystusa. Nie należymy do żadnej religii, nie pobieramy żadnych składek, nie mamy swych kościołów ani pastorów.

Jesteśmy nowo narodzonymi chrześcijanami. Niektórzy nazywają nas chrześcijanami pierwotnymi, inni zaś biblijnymi.

Poniżej znajdziecie być może interesujące Was działy, a pod nimi wstęp do strony.

Świat szatana i

Nowy Porządek Świata

Zbawienie i Prawo Boga

Religie i denominacje

Doktryny

 Plan Trzech Wojen Światowych  Ujarzmij swoje ciało  Czy Jezus jest Bogiem?
 Jakim jesteś chrześcijaninem.  Ebionici – sekta żydowska odrzucająca Pawła i boskość Jezusa
 Czy zbawienie można utracić?  Świadkowie Jehowy – córka KRK

 

 

 

Co oznacza termin nowo narodzenie?

“Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeźli się kto nie narodzi znowu, nie może widzieć królestwa Bożego.” Jana 3.21 Biblia Gdańska.

Z powyższego cytatu wynika, iż na ziemi istnieją dwa przeciwne sobie światy pomimo, że nikt nam tego nie wskazuje. Mówi się nam wiele o jedności, jednomyślności i do tego świat właśnie dąży

W tym świecie pełnym trudności i zła, staramy się pokazać jaka droga jest najbardziej właściwa. Taką drogą jest tylko i wyłącznie Jezus Chrystus – nasz zbawiciel, co jest zgodne z jego nauczaniem:

Jana 14.6

” Ja jestem drogą prawdziwą do życia. Każdy dochodzi do Ojca tylko przeze Mnie.”

Jak również:

Jana 10

(9) Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie”

 

 

Dobrze obrazuje cytaty z Jana ten oto obrazek:

drogadoboga

 

 

Dla nie znających angielskiego ściągawka:

Only one way to God – jedyna droga do Boga

Dead end – konieć życia, śmierć

i told you to ask for direction – prosiłam Cię o wskazanie kierunku

But i tought all roads lead to god – ale myślałem, że wszytskie drogi prowadzą do Boga

Napis ‘sin’ na rzece oznacza – grzechy

Nie ma innej możliwości zbawienia jak przez Jezusa Chrystusa. Żaden kościół ani kapłan nie może nas zbawić. Większość z nas była członkami Kościoła Katolickiego, z którym obecnie nie utożsamiamy się ze względu zarówno na jego negatywną historię, jak i obecne odstępstwo od wiary i Słowa Bożego.

Na poniższym obrazku mamy przykład jak daleko w historii sięga okultyzm i pogaństwo Kościoła Katolickiego:

kosciolszatana1

Kogo Biblia nakazuje nazywać swym ojcem?

Mateusza 23,9

“Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.
Ani nie pozwalajcie się nazywać przewodnikami, gdyż jeden jest przewodnik wasz, Chrystus.”

 

 

Czy 10 przykazań Kościoła Katolickiego jest tożsame z Biblijnym dekalogiem?

Sprawdźmy w Biblii, Katechizmie, albo chociażby w Wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dekalog

Kościół naturalnie uzasadnia swoją interpretację:

http://www.przewodnik-katolicki.pl/nr/ksiadz_odpowiada/dekalog_a_kult_obrazow.html

Oceńcie sami, chociażby przy pomocy konfrontacji z tymi słowami wypowiedzianymi przez Jezusa:

Mateusza 5, 17-20

„Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. 20 Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.”

Niezgodny z Biblią jest również m.in. kult maryjny, celibat, pobieranie opłat za sakramenty, modlitwy za zmarłych, objawienia fatimskie, czy pośrednictwo świętych na co ewidentnie wskazuje cytat z Listu Pawła do Tymoteusza:

 

 

“Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus.” (1Tym. 2; 5)

A także Dziejów Apostolskich:

 

 

“I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.” Dz. Ap. 4; 12

Nie rozwodząc się dłużej na kwestią wiarygodności Kościoła Rzymsko-Katolickiego polecamy dwa filmy poruszające to zagadnienie oraz własne studiowanie tego tematu w miarę, możliwości, ciekawości i chęci.

Ocenę naturalnie pozostawiamy Tobie, drogi czytelniku. Mamy jednak głęboką wiarę i nadzieję, że przemówią do Ciebie fakty. Musisz jednak przygotować się, że Twój umysł może nie będzie z początku skory do szukania prawdy, bo jest w różnym stopniu owładnięty fałszywymi doktrynami i przekłamaniami na wielką skalę. Do tego dochodzi aspekt walki duchowej o Twoją i Moją duszę, o czym mówi Słowo Boże w liście do Efezjan, rozdział 6:

 

 

„Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.”

Z tego powodu na końcu tego artykułu znajdziesz modlitwę o zbawienie duszy, która powinna pomóc Ci w kolejnych dniach znaleźć czas i zapał do poszukiwania prawdy. Proste Słowa oznaczające oddanie Chrystusowi są bardzo często pierwszy i jak potwierdzają liczne świadectwa niezmiernie ważnym krokiem na drodze nowego, cudownego życia z Bogiem. Jeśli jest to Twoje pierwsze zetknięcie z tą tematyką możesz również napisać do nas, zarówno na forum, lub też drogą mailową (e-mail znajdziesz w dziale kontakt). Możemy zorganizować modlitwę w Twojej intencji. Ta inicjatywa na forum przyniosła już wiele dobrego.

 

Kontynuując. Nasz świat jest światem przepełniony złem, którego nie widać. Tak, nie przywidziało Ci się, bo nie chodzi o to co wszyscy widzimy w mniejszym lub większym stopniu. Wojny, głód, bieda, wykorzystywanie seksualne, przemoc, degradacja moralna społeczeństw, propagowanie homoseksualizmu, seksu jako używki czy też sportu, różnice dobrobytu krajów, regionów, oziębłości, zdrady, kumoterstwa, cwaniactwa, uzależnienia od lichwy, wszechobecnych wpływów korporacji, wyzysku, sprzedajności polityków etc. etc… My pragniemy zwrócić Twoje oczy na zło którego nie widać na pierwszy rzut oka, a które tłumaczy stan faktyczny naszego świata, państwa, rodzin i serc ludzkich. Chodzi o to zło, którego na co dzień nie ma prawa dostrzec zmanipulowany, zindoktrynowany od wczesnego dzieciństwa człowiek. Czy to w Polsce, USA, Rosji czy Bangladeszu. Cały świat opływa w kłamstwie i gnije od środka. Mimo starannego makijażu trudno nie czuć fetoru gnijącego, rozkładającego się świata – cywilizacji bezmiaru postępu i braku jakichkolwiek ograniczeń. Cywilizacji Szatana.

Standardowo ocenę pozostawiamy Tobie, drogi czytelniku. Przedstawimy tylko kilka faktów na to, że nasza Ziemia jest polem bitwy między wykorzystywanymi ludźmi. Wykorzystywanymi (świadomie lub nieświadomie) przez zło, które panoszy się i zabija codziennie niewinnych ludzi.

Historia edenu,

Księciem tego świata jest szatan, (cytat)

Ludzie wybrali,

Kulty egipskie, symbole. Obelisk jako związek z KRK (ewentualnie inna symbolika jeszcze)

Szatan w muzyce,

Szatan w polityce,

Szatan w biznesie,

Głównie symbole.

 

Jaka jest rola chrześcijan w tym świecie?

Walka toczy się pomiędzy dobrem, a złem niczym w pięknej historii z dzieciństwa. Jak wiemy, dobro zawsze na końcu wygrywa i każdy rycerz o szlachetnym sercu nienawidzi zła i pragnie zwyciężać je i bronić innych ludzi przed jego atakami. Dlatego też słudzy Chrystusa na Ziemi, są po to, aby obnażać zamiary szatańskie i zwalczać wpływy ciemności nadanym im przez Króla Królów autorytetem.

 

Reasumując, żyjemy w bardzo ciekawych, unikatowych dziejach Ziemi. Rozwój technologii informacyjnej pozwala dotrzeć do każdego zakątku świata z prędkością światła. Czasy w których elity mogły kontrolować szarego człowieka i zniewalać do własnych celów minęły bezpowrotnie. Świadomość ludzi rośnie z każdym dniem. Z każdym dniem głośniej jest o ponownym przyjściu prawowitego Króla, który dokona sądu na synami ciemności. Przyszło nam żyć w CZASACH OSTATECZNYCH. Świadczy o tym wiele proroctw Apokaliptycznych, które spełniają się na naszych oczach. Mamy niepowtarzalną okazję, jakiej nie miał nikt z żyjących przed nami. Badać i utwierdzać się w tym, że Biblia mówi prawdę, Jezus Chrystus żyje i ma wszelką moc daną mu od Ojca. Moc tę widać pośród prawdziwie wierzących, gdzie manifestują się niezliczone cuda.

Z miesiąca na miesiąc powiększa się liczba osób mających świadomość, iż żyjemy w czasach końca, które dosadnie opisuje apokalipsa apostoła Jana.

 

 

Wielu z nas ponownie narodziło się w bólu, troskach, upokorzeniu w braku nadziei. To Jezus i Biblia okazały się ostatnią deską ratunku.

Użytkownicy z forum, których bez mała jest już setka. To ludzie, którzy tak jak i ty teraz przechodzili przez rozterki na tematy sensu życia, powodów takiego, a nie innego stanu faktycznego świata, który nas otacza i stopnia jego zezwierzęcenia i upodlenia. Wielu z nas było w podobnych lub większych tarapatach duchowo-emocjonalnych zanim poznaliśmy Pana i przyjęliśmy z otwartym sercem Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Pana i Zbawiciele. Uwierz nam, że życie od tego czasu zaczyna się zmieniać. Jeśli uwierzysz i szczerze się pomodlisz TERAZ – Chrystus przybędzie by Cię uratować. Bóg stworzył nas wolnymi, czyli tymi, którzy mogą go odrzucić. Wielu ludzi tak właśnie robi – świadomie lub nie odrzuca Bożą Miłość i Pomoc. To bardzo smutne, jak daleko jest przeciętny człowiek od Boga, który tylko czeka na to by móc ruszyć z pomocą. Odrzuć obraz Boga jako surowego dziadka z rózgą, a uwierz w prawdziwe Jego oblicze jakim jest Miłość warta męki, opluwania i upokarzania Jego ukochanego Syna. Jezus Cię Kocha bardziej niż mógłbyś sobie to wyobrazić. Zaufaj mu więc TERAZ tak mocno jak potrafisz i uwierz w to, że może zmienić Twoje życie jak i zmienił wielu z nas i milionów Chrześcijan na całym świecie. Dołącz do grona ludzi, którzy nie poddają się złu tego świata, a są podtrzymywani przez Miłość która zwyciężyła świat, jak napisano:

 

 

„Jam zwyciężył świat” (J 16,33)

 

 

On jest Miłością:

„W tym objawiła się miłość Boga do nas, iż Syna swego jednorodzonego posłał Bóg na świat, abyśmy przezeń żyli. Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, ale że On nas umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze” [1Jn 4,9-10].

 

 

Możesz pomodlić się zamieszczoną poniżej modlitwą, lub własnymi słowami, które wyrażą Twoją skruchę i chęć przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Twojego Pana i Zbawcę. Dostąp więc TERAZ tego wielkiego cudu w Twoim życiu:

 

 

“”Kochany Panie Jezu! Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłeś: za to, że dziś mnie odnalazłeś i pomogłeś mi pojąć Twoją wspaniałą dobrą nowinę o zbawieniu. Wiem, że z powodu mojej grzeszności sprawiedliwie zasłużyłem na wieczne potępienie, ale Ty poniosłeś na Krzyżu całą należną mi karę. Dzięki Ci za to. Proszę, zbaw mnie, daj mi nowe, wieczne życie, zamieszkaj w moim sercu, zajmując w nim należne Ci miejsce Pana i przemieniaj mnie na Swoje podobieństwo”

 

 

Dajcie się poprowadzić Jezusowi, zaufajcie Mu

“„Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego”

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/zaufaj-bogu.html

Masz jeszcze szanse na ocalenie. Nie tacy jak Ty się nawracali.

 

Jak można ujść przed Uciskiem mówi Łukasz:

“„ czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym”
Łukasza 21:36”

 

Masz wątpliwości? napsiz do mnie lub zajrzyj na forum, na pewno ktoś odpowie…Nie jesteś Sam/a.

 

Tekst napisany przez Piotra Zimbardera oraz Roberta Wyrębskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *